Kim jesteśmy?

Nasza historia sięga roku 2016, kiedy to obecny Prezes Zarządu – Grzegorz Migda – postanowił zainicjować działania na rzecz tych, którzy są często pomijani i wykluczani społecznie. Od tego czasu nieustannie realizujemy naszą misję, by wspierać osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, zarówno w zakresie zdrowia, jak i bytowej.

Nasza fundacja działa na wielu płaszczyznach. Wspieramy szpitale i hospicja, pomagając w zakupie niezbędnego sprzętu medycznego oraz organizując charytatywne wydarzenia sportowe i kulturalne. Od samego początku naszej działalności stawiamy na edukację, szczególnie dzieci i młodzieży. Dlatego organizujemy szereg projektów, w których promujemy wartości takie jak tolerancja i szacunek dla innych, a także zachęcamy do podejmowania działań na rzecz osób potrzebujących.

W Fundacji Garda nieustannie dążymy do rozwoju i poszerzania swoich działań. Chcemy być coraz bliżej tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Dlatego stale poszukujemy nowych sposobów, by poprawić jakość życia osób z niepełnosprawnościami oraz tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Jeśli chcecie być na bieżąco z naszą działalnością, zapraszamy do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych. Tam znajdziecie najświeższe informacje o naszych akcjach, projekty i wydarzenia. Dziękujemy za wsparcie naszej misji i zapraszamy do wspólnego działania na rzecz tych, którzy potrzebują pomocy.

bądź na bieżąco

Shopping Cart