#RówniePiękni

#RówniePiękni

Nasza kampania społeczna pod hasłem „równiepiękni” była realizowana od 2019 do 2023 roku. Naszym celem było promowanie akceptacji i szacunku dla osób z niepełnosprawnościami, a także zachęcanie ich do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i kulturalnym. Wierzymy, że każdy człowiek jest piękny i wartościowy bez względu na to, jak wygląda i jakie ma ograniczenia.

W ramach naszej kampanii organizowaliśmy regularnie sesje fotograficzne dla osób z niepełnosprawnościami, które chcą się zaprezentować przed obiektywem profesjonalnego fotografa. Nasze sesje były nie tylko okazją do zrobienia pięknych zdjęć, ale także do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń i wsparcia. Nasi modele to w większości osoby z niepełnosprawnościami fizycznymi. Każdy z nich ma swoją historię, marzenia i pasje.

Dzięki projektowi #RówniePiękni, osoby z niepełnosprawnościami zaczynają odważniej wychodzić do społeczeństwa, akceptować swój wygląd zewnętrzny i czuć się piękne. Pokazanie społeczeństwu piękna, które kryje się w każdym człowieku, bez względu na to jak wygląda, jest naszym celem i jednocześnie motywacją do dalszych działań.

Efekty naszych sesji fotograficznych prezentowaliśmy na wystawach w 30 miastach Polski. Nasze zdjęcia pokazują nie tylko urodę naszych modeli, ale także ich osobowość, emocje i charakter. Chcemy pokazać społeczeństwu, że osoby z niepełnosprawnościami są takie same jak wszyscy inni: mają swoje talenty, zainteresowania i cele. Chcemy też inspirować innych ludzi do pokonywania własnych barier i ograniczeń.

Pokazywanie, że osoby z niepełnosprawnościami również są piękne i godne akceptacji, powoduje zmianę sposobu myślenia i postępowania wobec nich. Wpływa to na zwiększenie ich samoakceptacji i pewności siebie, co pozytywnie wpływa na jakość ich życia i relacje z innymi ludźmi.

Nasza kampania społeczna spotkała się z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem. Dla wielu z nasych modeli była to okazja do podniesienia samooceny, poczucia własnej wartości i dumy ze swojego jestestwa bez względu na niepełnosprawność.

bądź na bieżąco

Shopping Cart